۱.شاید گاهی وقتا حس میکنم هیچ علاقه‌ای به نوشتن ندارم،مخصوصا وبلاگ.با خودم میگم اینهمه چرت و پرت نویسی قراره چه سودی داشته باشه واسم؟ولی بعدش یه حسی مثل دین یا وظیفه میاد رو مخم که غلط کردی :/ تو نویسنده‌ای و این قسمتی از کارای روزانه‌ات باید باشه.هرچقدر با خودم کلنجار میرم نمیتونم به نویسندگی به عنوان یه کار نگاه کنم.اونجوری هستم که از اول بودم،اگه چیزی نوشتم یا کتابی خوندم همش برای لذت بردن از خود اون کار بوده و اگه دل و دماغش رو نداشتم کاری انجام ندادم.یا مثلا بعضی آدما رو میبینم که واسه نقد یه رومه یا کتاب،با اینکه از نویسنده یا خود موضوع متنفر بودن نشستن تا تهش و خوندن.مثل من که الان با اینکه از «ملت عشق»اصن خوشم نیومده همچنان دارم به خوندنش ادامه میدم و فکر میکنم کار بیهوده‌ای دارم انجام بدم.آخه اینهمه وقت بزارم کتاب بخونم که تهش بگم خوب نبود؟اینم از خصلت آدماست دیگه،برای اثبات بد بودن هم باید براشون دلیل منطقی بیارم.باید کلی ازین کتابای جلد قشنگ که مارک «بهترین کتاب از نظر نیویورک تایمز»خورده روشون و دارن همینجوری فروش میرن و بخونم که بتونم ثابت کنم بعضی کتابا دارن پول میریزن تو جیب نویسنده و خوش‌به‌حال اون نویسنده‌ای که تونسته با تبلیغات درست و حسابی یه پول گنده بزنه یه جیبش.

نقد ملت عشق الیف شافاک هم بمونه واسه موقعی که کامل خوندمش.اینم بگم من با یه شوق فراوان شروع کردم به خوندنش،یعنی از طرفداریش رسیدم به نقدش.باید بفهمم این کتاب چی داره که همه اینجوری دارن ازش تعریف میکنن.

پ.ن:گرچه معتقدم نقد یه چیز باعث میشه بیشتر معروف بشه و مردم بدتر هجوم میارن واسه خریدنش.بگذریم :/

۲.قراره این هفته یه نمایشگاهی باشه،به مدت سه روز.منم قراره یه سری جنس و اینا ببرم واسه فروش،حالام استرس دارم که به موقع اینا رو پست به دستم برسونه که دبیر کانون داد و بیداد راه میندازه و ممکنه اونوقت این اخلاق گندش رو به روش بیارم -_-

۳.ازین طرف این طلسم شکسته شد و نمایشنامه من بعد از یه ماه خونده شد.حالا پیداش نمیشه دو کلوم باهاش حرف بزنم -_- مطمئنن اگه یه روزی همکار بشیم دهنش رو سرویس میکنم -_- 

پ.ن:نتیجه میگیرم دور و برم یه عده بی‌اعصاب گرفتن به خدا -_- خودمم دارم خل میشم کم‌کم -_-

۴.ازون روزای بی‌حوصلگی و خسته‌کننده یه یک ظهر باید برم سر کلاس اندیشه بشینم که هیچی ازش نمیفهمم.یه کلاس ۶۰ نفره که همشون ترم یکی‌ان و استاد ۲ ساعت تموم حرف میزنه از منطق و فلسفه و ارسطو و.خسته شدم دیگه -_-

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کنگره شهدای مسجد فاطمیه اصفهان طراح اراکی | tarahearaki یادداشت‌های روزانه‌ی من بهترین سایت دانلود کتاب خارجی زنـان کـوچـک محرم راز محیط آرا وبسایت تفریحی و سرگرمی تیک تاک Mitchelld6n9yjs casa