یه پست با موضوعای مختلف:

۱.فیلم زیاد میبینم،فیلم ایرانی کمتر سلیقه‌ام تو یه سری فیلم با تم خاص و موضوع خاص محدود میشه و صدالبته انیمیشن و انیمه!

جدیدا دو تا فیلم خیلی خوب دیدم یکیش ماجرای نیمروز رد خون(یا رد خون ماجرای نیمروز؟)بود،که دیدنش ۳ تا علت اصلی داشت:جواد عزتی،کلاس خواب‌آور اپیدمی ساعت ۶ عصر و بلیط خیلی نیم‌بهاش

فیلم بعد یک ساعت الافی تو سالن از طرف بچه‌های بسیج اکران شد(حالا من خودم که بشخصه با فعالیتای بسیج و انجمن اسلامی حال نمیکنم از بعضیاشونم خوشم نمیاد ولی این کار اکران فیلمشون خوبه)دو تا از کله گنده‌های مجمع هم بودن که به نشانه اعتراض پاشدن برن ولی با کلی عذرخواهی نشوندنشون.

(گفته بودم رفتم تو مجمع ثبت نام کنم؟ثبت نامم کردم ولی خوشم نیومد خیلی منو چه به ت آخه؟من یه بار با یکی بحثم بشه اعصابم میریزه به هم،ولی خدایی کاراشون خوبه،از بسیج و اینا ک بهتره،بحث ی نکنیم اهم اهم)

خلاصه از فیلمش خوشم اومد و گریه کردم یکمی چون دلم واسه اون جوونایی که مغزشونو پر از چرت و پرت کرده بودن سوخت.آخرش منو یاد فیلم لاتاری انداخت(ایموجی تفکر)خدایی حرکت هادی حجازی‌فر مثل آخر فیلم لاتاری نبود؟

فیلم بعدی عروسکای زشت بود،لامصبا فیلم میسازن واسه بچه‌ها ولی وقتی میری تو عمق قصه میبینی اصن واسه بچه‌ها نیست!بیشتر واسه ما بزرگتراست.یادم باشه همیشه با بچه‌هام بشینم فیلم ببینم،معلوم نیست چ چیزا به خوردشون بدن در آینده.

آخه کدوم بچه‌ای معنای «کمال‌گرایی» و اینجور چیزا رو میفهمه؟بچه میشینه انیمشین یه ساعتی نگاه میکنه واسه موزیکاش فقط.هی من میگم اینا واسه بچه‌ها نیست بهم میخندن فقط :/

۲.دلم شدیدا گرفته بود دیشب بحدی که شدیدا گریه کردم و دعوا کردم بچه‌های اتاقو برقا رو فوری خاموش کردن،سخته بین این همه دوست فقط دو سه تا دوست واقعی داشته باشی.سخته که نفهمنت.و سخته که نتونی احساس واقعیتو بیان کنی.

۳.یکی از دلیلای اصلی گریه‌ام فشار عصبی بود که روز چهارشنبه بهم اومده بود،از طرفی کلینیک و آزمایشگاه و.از یه طرفم توهم فانتزیای نری کاملا خلم کرده بود -_- و دلیل دیگه‌اش این بود که متوجه شدم کسی که ازش خوشم میومد از دوستم خوشش اومده،خب طرف بگه خانوم فلانیو حتما بیار با خودت من دوست دارم باشه یعنی چی؟(کاش این حرفت یه شوخی کثیف باشه -_-)

پس دوستاتونو همه جا نبرید با خودتون،اللخصوص دوستای خیلی پرحرفتونو که تا چونه و پیشونی رژ میزنن -_-

۴.باااشه باااشههههه قبول دارم حسودم بچه‌ام هستم هر چی بگید قبوله ولی قسم میخورم دفعه دیگه هیچکدوم از دوستامو با خودم نبرم تو جمعای اجتماعی حداقل --__--

۵.در ادامه اون قضیه گریه و تا صبح اشک ریختن به پهنای صورت،صبح بیدار شدم و به بهانه کار بانکی زدم بیرون و بعدشم رفتم خوابگاه دوستم.فهمید با هم‌اتاقیام بحثم شده ولی چیزی نگفت.

۶.بیصبرانه منتظر اومدن بارونی قشنگم که مامانم دوخته واسم هستم *--*

اون فانتزی شالگردن نارنجی با پالتوی قرمزم داره واقعی میشه *-*

۷.بریم که آخرین ماه پاییز رو بدون یار احمقمون زخمی کنیم.هنوز نمیفهمم چرا از دوستم‌ خوشش اومده؟(ایموجی تفکر و ترکیدن مغز)و عجیب اینکه دوستم بااینکه تازه شکست عشقی!(مثلا)خورده با شنیدن این خبر که فلانی گفته دوستتو بیار با خودت،واکنش لبخند و اینچیزا نشون داد.دیگه با خودم نمیبرمتون جایی لعنتیای دورو -_-

۸.خب نتم که وصل شد،اعتراضام بیفایده واقع شد وقتی هنوز یه عده فکر میکنن بالا رفتن قیمت بنزین به نفعمونه و با قیمت بنزین تو کشوری مقایسمون میکنن که حقوق کارگر معمولیش سه برابر حقوق یه معلم تو کشور ماست.فکر نمیکنم کاری از پیش ببریم.وقتی ملت بلد نیستن اعتراض کنن و با ضرر زدن به اموال عمومی و کتک کاری و کشتن همدیگه فک میکنن کار خیلی مفیدی کردن،خب یکی نیست بگه ابلهههه!اگه عین آدم اعتراض میکردی نه کسی میمرد نه نت رو قطع میکردن.اینم بگم که به گزارش NetBlocks، هر روز قطعی اینترنت ایران چیزی در حدود 375 میلیون دلار برای کشور هزینه داشته و این مدت فقط ۵٪ قابلیت اتصال به اینترنت داشتن مثل سامانه تغذیه دانشگاه ما.خداروشکر وگرنه میمیردیم از سوءتغذیه :|

و ملتی که الان خوشحالن برای نتیجه دادن اعتراضاتشون و وصل شدن نت،ادامه داشتن استوریای چرت و پلا،صف طولانی پمپ بنزین،از کار موندن کلی تاکسیران،هزینه‌های اضافی برای دوگانه‌سوز کردن ماشینا،راهی شدن آقازاده‌ها با چمدونای پر پول به سمت بلاد کفر و مشغول شدن مردم به زندگی عادی و سخت‌تر شدن زندگی ما.خدا لعنتتون کنه که دارید با جوونی ما این کارو میکنید.

۹.تنها چیزی که تونستم از نمایشگاه پاییزه شهرمون بگیرم یه کتاب ۵۰٪ تخیفی و ۱۰تومن پفک هندی بود.دارم‌ پفک هندی میخورم کتاب میخونم و با هم اتاقیام قهرم.

۱۰.آبانی‌های عزیز که واقعا آروم و ریلکسن،امپراطوری کشنده‌ای داشتند.ببینیم آذری‌های مغرور و بی‌اعصاب با اخلاق تند و تیزشون(آذر=آتش)قراره چه گلی به سرمون بزنن.

خب بقیه در چه حالید؟بازم غر بزنم یا کافیه؟بیاید از خودتون بگید یکم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات تضمینی روشان دختر باران GALAXY science fiction فرابرق گلچین مدارات کاربردی الکترونیک عمومی بسیجیان پایگاه مقاومت غدیر خم سلواچت,سلوا چت,ملودی چت,بیرجند چت,مشهد چت,مشتی چت uygwwef زیورآلات سال 2018